Toptan Peştemal

Günlük kullanımdan plaj kullanımına, sauna ve masaj salonlarından promosyon olarak kullanımına kadar bir çok alanda toptan peştemal ürünlerimizi değerlendirebilirsimiz. Geleneksel kara tezgahlarda el dokumadan otomotik tezgahlarda seri dokumaya bir çok farklı iplik seçeneği ve desenler ile gelen peştemaller son derece zarif havlu alternatifidir.

Daha önceleri hamam kültürünün bir parçası olagelen peştemaller artık modern yöntemler ve farklı tasarımlar ile birleşerek bir çok alanda kullanılmaya başladılar. Plaj peştemali olarak plaj modasına renk katan zarif dokuma ürünler havuz, spa, masaj salonu, hotel, butik otel, termal otel, sauna, tatil köyü vb. bir çok işletmede müşterilere sunulmaktadır.

Diğer taraftan toptan peştemal nereden alınır diye soranlar bu ürünleri; promosyon ürün olarak da baskı ve jakar olarak logo, mesaj veya desen baskıları ile kullanmaktadırlar. Bunlar yanında peştemal tunik, peştemal bornoz ve plaj elbiseleri de yaygınlaşmaktadır.

Günlük kullanımda ise banyo havlusu yerine peştemal kullanımı ile farklı bir deneyim yaşamaya hazır olun. Ayrıca ağır ve hav bırakan bornozlarınızı, dokuma ürünü, hafif ve çabuk kuruyan peştemal bornozlar değiştirmeyi de düşünmelisiniz.

Sitemizde yer alan ürünlerden veya www.buldanconcept.com perakende satış sitemizdeki ürünlerden beğendiğiniz toptan peştemal fiyatları ve alımlarınız için bizimle 0541 829 82 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Buldan Concept web sitemizde göreceğiniz Otantik Buldan işi perde, masa örtüsü, runner gibi evinize değer katacak ürünler yanında Buldan bezi ve Şile bezi ile yapılmış bayan bluz ve bay gömlek çeşitlerimizi de toptan alabilirsiniz.