Skip to content Skip to footer

ŞİLE BEZİ NEDİR ?

Şile bezi kumaşlardan üretilen giysiler asla terletmez. Adeta doğal klimalıdır. Teri emerken sizi rahatlatır.

Şile bezleri Buldan’da üretilir; Buldan’da yıllardır evlerde tezgahlarda dokunan kumaşlar,haşıl veya boyama işlemlerinden sonra uzun sırıklarda sokaklarda yada açık alanlarda doğal kurumaya bırakılırdı.

Şile bezi ürünlerin üretimi,toptan ve parakende satışları halen her geçen gün artarak devam etmektedir.

Şile bezi gömlek,bluz,elbise, tunik, Buldan bezi elbise, bluz, gömlek, kıyafetler, bürümcük, elbise, bluz, gömlek, peştemal, pestamal bornoz, kaftan, celeba ürünlerini üretmekte ve toptan satış yapmaktayız.

Şile bezi ürünlerinden satın alırken dikkat etmeniz gereken özellikle pamuktan üretilmiş olmasıdır,piyasada polyster kumaştan yapılan ürünlerde vardır ve sağlığa zararlıdır.

Yazın giydiğiniz t-shirtler terlediğinizde vücudunuza yapışır ve hastalık riskinizi arttırır. O yüzden asla terletmeyen kumaşlarımız tercih edilmektedir. Hem sağlıklı, hem ekonomik, hem de son moda çizgilerle hizmetinizdeyiz.

Tüm Buldan ev tekstili ürünleri ve daha fazlasını firmamızdan temin edebilirsiniz. Bize mail yoluyla yada telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede firma yetkilimiz geri dönüş yapacaktır. Siparişleriniz titizlikle hazırlanır ve en hızlı şekilde size ulaşır. Sizlerden gelecek özel siparişleriniz olursa mutlaka dikkate alınacaktır.

Buldan Concept, Tekstilin başkenti Denizli’de Hizmet vermektedir.

Adres

Saraylar Mahallesi, 367 Sokak, Sabır İşhanı, No: 4/B Merkezefendi / Denizli

İletişim

+90 541 829 829 1

Buldan Concept ©2023

WhatsApp WhatsApp İletişim