Elenora Peştemal BC-16

Elenora Peştemal BC-16

Renkli Zemin üzerine 8 adet krem çizgili renklerden oluşur.%100 pamuk dokumadır. 100 x 180 cm.Ebatlarında dokunan peştemal yıkanmış ve el dokumadır.Farklı renklerde zemin üzerine krem 8 adet çizgi vardır.Buldan el dokuma tezgahlarında dokunmuştur.

elenora pamuklu yıkanmış peştemal

Zemin renkleri ; mavi,pembe,yeşil,turuncu,koyu,bordo,gri,kırmızı,mürdüm,limon küfü,şampanya,kahvedir ve toptan siparişlerde farklı renklerde de dokunabilir.El bükümlü saçaklıdır. Peştemaller Buldan el dokuma tezgahlarında üretilmektedir.Çok yumuşak olması tercih sebepleri arasındadır.Kendinize yada sevdiklerinize içiniz rahat olarak alabileceğiniz bir üründür.Özellikle Spa ve hamamlarda artık daha yumuşak ve kaliteli el dokuma ürünleri aranmaktadır,o yüzden çok tercih edilen bir ürün olmaktadır.

Elenora peştemal renk yelpazesi

pamuklu-peştemal
elenora peştemal modeli

elenora pamuklu yıkanmış peştemal-1 elenora pamuklu yıkanmış peştemal-2 elenora pamuklu yıkanmış peştemal-3 elenora pamuklu yıkanmış peştemal-4 elenora pamuklu yıkanmış peştemal-5 elenora pamuklu yıkanmış peştemal-6 elenora pamuklu yıkanmış peştemal-7 elenora pamuklu yıkanmış peştemal-8 elenora pamuklu yıkanmış peştemal-9

yıkanmış-peştemal
elenora-peştemal